Kauno miesto skyrius pristatė naują projektą


2018-12-19 21:48 
Šiandien, gruodžio 19d., prasidėjo Jaunimo organizacijos DARBAS Kauno miesto skyriaus projektas „Turas po mokyklas“. "Šio projekto tikslas - pritraukti žmones į atsikuriančią organizaciją bei skleisti žinią apie JOD veiklas. Viena iš unikalių šio projekto pristatymo detalių – tiesioginės transliacijos socialiniame tinkle Facebook. Skyrius nusprendė jas daryti tam, jog įkvėptumėme mūsų kolegas JOD‘iečius bei taip pat tam, kad skleistume žinią apie organizaciją ir jos veiklą." - pasakodamas apie organizuotą renginį kalbėjo JOD Kauno miesto skyriaus pirmininkas Augustinas Jukna.

Pirmoji pasirinkta mokykla – Juozo Grušo meno gimnazija. Mokyklos organizuotumo dėka, pavyko surinkti daugiau nei 50-ies dalyvių auditoriją. Tai buvo pats pirmasis, bandomasis, šio projekto pristatymas. Daug valandų ir kantrybės reikėjo įdėti į pristatymą kūrimą bei įveikti nemažai pasitaikiusių kliūčių. Tačiau pats rezultatas pranoko visus skyriaus lūkesčius. 

Skyrius išsikėlė tikslą, kad po pirmojo pristatymo, naujais organizacijos nariais taptų ne mažiau kaip penki procentai visų dalyvavusių renginio svečių. Darydama visą pristatymą, komanda siekė sukurti naudą žmonėms, parengė skaidres ne vien apie mūsų organizaciją, bet ir apie kitas Lietuvoje veikiančias jaunimo organizacijas, jų struktūrą ir veiklos subtilybes. 

Visa tai iš ties pasiteisino – mokiniai pasitiko JOD Kauno miesto skyriaus komandą su šypsenomis, susidomėjimu, žingeidumu ir mandagumu.  Tikimės, jog mokiniai po komandos rengto pristatymo išėjo maloniai nusiteikę ir prasmingai bei naudingai praleido laiką, o dalis jų jau netrukus prisijungs prie atsikuriančios organizacijos skyriaus Kauno mieste.