BALSUOK SPALIO 9 !


2016-10-07 19:06 
Spalio 7-9 dienomis Jaunimo organizacija DARBAS dvidešimtyje Lietuvos miestų organizuoja akciją „Balsuok Spalio 9!“. Šios akcijos tikslas skatinti žmones balsuoti ir atlikti savo pilietinę pareigą rinkimų į šalies Parlamentą dieną.

„Vakar pati skubėjau į rinkiminę apylinkę  balsuoti. Toks neapsakomai geras jausmas kai aplink matai eilę laukiančių jaunų žmonių, kurie nori išreikšti savo nuomonę palaikant vienus ar kitus kandidatus. Kas kartą primindami ir skatindami eiti balsuoti visus žmones turėsime tikrai didesnį rinkėjų aktyvumą, būtent dėl tokio tikslo ir buvo įgyvendinta ši idėja - „Balsuok Spalio 9!“.  Rinkėjų aktyvumo tiek jaunų žmonių, tiek ir vyresniųjų tarpe nedžiugina, todėl nors ir mažomis akcijomis,  tačiau bandome atkreipti dėmesį į šią problemą.“ – mintimis dalinasi organizacijos laikinoji pirmininkė Gabrielė Vitkauskaitė.

Iš mažų mėlynų rodyklių formuojama didelė rodyklė, kuri nukreipia į rinkimų apylinkę ir kviečia žmones eiti balsuoti. Jaunimą įvairiomis iniciatyvomis, tokiomis kaip „Man ne dzin“, „Balsuok atsakingai“, video klipais ar kitomis formomis galime pastebėti internetinėje erdvėje. Tačiau skatinimo balsuoti reikia ne tik jaunimui, bet ir vyresnio amžiaus žmonėms. Pastarieji taip pat nusivylę politikais, partijomis, esama situacija Lietuvoje.  Viena didžiausių jaunimą vienijančių organizacijų – Jaunimo organizacija DARBAS – kviečia aktyviai dalyvauti sekmadienį vyksiančiuose LR Seimo rinkimuose. Tereikia vadovautis akcijos nuorodomis, ateiti į savo rinkiminę apylinkę ir išreikšti savo nuomonę.